Sklep rolniczy

Sklep rolniczy w Lubrańcu

Oferta sklepu

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu lokalnych gospodarstw, oferujemy Państwu szeroki asortyment części210234_9739 zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych zarówno krajowych, jak i zagranicznych produkcji dostępny w naszym sklepie rolniczym w miejscowości Lubraniec. Prowadzimy kompleksową sprzedaż części do ciągników rolniczych marek takich jak: Ursus, Zetor, Mtz, Mf i inne. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych do wszystkich typów krajowych maszyn rolniczych, takich jak: Bizon, Neptun, Anna i inne. Oferujemy Państwu również części do ciągników i maszyn pochodzenia zagranicznego.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy Granit oraz Sparex zaopatrującymi nas w części do marek zachodnich. W naszym asortymencie znajdą Państwo oryginalne części do ciągników rolniczych Ursus, a także części Ursus Chełmno.

Oprócz branży typowo rolniczej, w sprzedaży mamy również artykuły ogrodnicze oraz oleje, smary, akumulatory. Mamy szeroki wybór łożysk, simmeringów, oringów, narzędzi warsztatowych i elektronarzędzi. W sprzedaży posiadamy także chemię techniczną i szeroki wybór akcesoriów motoryzacyjnych.

Nasz doświadczony, wykwalifikowany zespół jest gwarancją zadowolenia i fachowego podejścia do każdego Klienta. Jakość oferowanych przez nas towarów oraz niskie ceny powodują zadowolenie Konsumentów firmy „Ad-Al”. Stali Klienci mogą liczyć na rabaty nawet do 6%! Już teraz serdecznie zapraszamy do zakupów!

Sklep rolniczy dla Brześć Kujawski, Izbica Kujawska, Topólka, Boniewo, Osięciny i inne

Z oferty naszego sklepu korzystają nie tylko mieszkańcy Gminy Lubraniec, ale także gmin sąsiadujących. Czas dojazdu z różnych miejscowości jest następujący: Brześć Kujawski (10 minut), Osięciny (19 minut), Topólka (10 minut), Izbica Kujawska (11 minut), Boniewo (13 minut), Choceń (20 minut), Chodecz (30 minut), Kruszyn (15 minut).

Części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych

Nasz sklep, z ofertą ponad 10 tysięcy produktów to jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów oferujących części do sprzętu rolniczego w okolicy, zdaniem coraz większej liczby naszych klientów. Kompleksowo można u nas zakupić części do kombajnu bizon oraz neptun, do ciągników rolniczych od polskich ursusów c-330, c-360 po c-385 oraz do czeskich ciągników zetor zarówno małych, jak i dużych. Śmiało konkurujemy z potentatami typu Grene lub Agroma.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 7:00 – 17:00
Sobota: 7:00 – 14:00

Wejście do sklepu znajduje się od ulicy Kaliskiej.

W przypadku potrzeby pilnych i nagłych zakupów poza godzinami otwarcia oraz w niedziele, prosimy o kontakt telefoniczny pod następującym numerem telefonu 601 917 304.
Informacja: w sezonie letnim, szczególnie podczas żniw wydłużamy godziny otwarcia sklepu do wieczora, także w niedziele.

Kontakt

Tel.: 54 286 20 80
E-mail: biuro@ad-al.pl

PPUH AD-AL Małgorzata Aleksińska
ul. Słowackiego 1,
87-890 Lubraniec