O nas

PPUH „Ad-Al” powstało w roku 1992 jako firma rodzinna. Od początku swojej działalności firma pracuje w otoczeniu rolnictwa.

Produkcja i handel

Podstawową działalnością firmy jest produkcja w zakresie przerobu, łuszczenia grochu, handel artykułami rolno-spożywczymi oraz konfekcjonowanie produkowanych oraz skupowanych towarów.

Nasze przedsiębiorstwo od początku jego funkcjonowania współpracuje z okolicznymi gospodarstwami rolnymi, od których skupuje produkty, tj. groch, fasola, mak, majeranek, kminek itp. Dostawcami surowców do produkcji i handlu są także gospodarstwa położone w różnych rejonach naszego kraju oraz poza jego granicami. Klientami firmy „Ad-Al” są hurtownie spożywcze oraz firmy zajmujące się konfekcjonowaniem artykułów spożywczych, a produkowany towar dostarczany jest do odbiorców własnymi środkami transportu, dzięki czemu zamówienia są realizowane w bardzo krótkim czasie. Od początku działalności troszczymy się o wysoką jakość sprzedawanych towarów i usług. Szczegółowe informacje o naszym segmencie produkcyjnym możecie Państwo znaleźć na kolejnych podstronach serwisu.

Części zamienne do ciągników i maszyn.

Drugim segmentem naszej działalności jest handel środkami do produkcji rolnej, w szczególności częściami zamiennymi do ciągników i maszyn rolniczych najpopularniejszych marek, m.in. URSUS, Zetor, MTZ, Bizon i inne. Nasz sklep stacjonarny znajduje się w miejscowości Lubraniec, powiat włocławski. Szczegóły możecie Państwo znaleźć w zakładce sklep rolniczy Lubraniec.

Współpraca

Jak każda rozwijająca się firma jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Umiejscowienie naszego przedsiębiorstwa w centrum Polski, tuż przy drodze krajowej numer 1, oraz w odległości 15km od autostrady A1

(węzeł Włocławek Zachód), ułatwia komunikację i możliwość podjęcia współpracy. W związku z szybkim rozwojem sklepu rolniczego, poszukujemy producentów części do maszyn rolniczych i ciągników. Jesteśmy najlepiej zaopatrzonym sklepem rolniczym oferującym asortyment do najpopularniejszych w okolicy marek ciągników i maszyn rolniczych.

Równolegle z handlem częściami do maszyn rolniczych i ciągników, zajmujemy się produkcją w zakresie przerobu (łuszczenia) grochu i handlem artykułami rolno-spożywczymi. W związku z powyższym, poszukujemy producentów oraz zleceniodawców na obróbkę grochu i innych nasion strączkowych, a także kupców naszych wysokich jakościowo wyrobów.

Oferujemy naszym Klientom stałą, wysoką jakość, niezawodność i terminowość wykonywanych przez nas usług. Pozycję i wiarygodność firmy budujemy poprzez wieloletnie doświadczenie i  utrzymywane w niezmiennie dobrych stosunkach kontakty z naszymi aktualnymi partnerami handlowymi.

Dla nas liczy się jakość!

Celem podniesienia jakości naszych towarów, stale unowocześniamy proces produkcyjny, a od 2005 roku wprowadziliśmy system HACCP zapewniający bezpieczeństwo żywności.